Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Vazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motit

Vazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09°C në 19°C, në zonat e ulëta nga 14ºC në 27°C dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 28°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 08°C në 16°C dhe në zonat e ulëta nga 10°C në 20°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Vazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motitVazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motitVazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motitVazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motitVazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motitVazhdon rritja e temperaturave, ky është parashikimi i motit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore