Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan shumë vetëm nga forma e vetullave (FOTO)

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Të gjithë e dinë se vetullat kanë një ndikim të madh në estetikën e njerëzve dhe madje mund të vendosin standarde bukurie.

Dhe një prirje që po përfshin botën, është që t’i mbani ato në mënyrë natyrale, duke i lënë të plota dhe të trasha, gjë që i jep më shumë forcë shikimit dhe kërkon më pak mirëmbajtje.

Sot, ky stil është mjaft popullor dhe të famshëm kudo duke aq mirë sa është e vështirë të imagjinohet që ata mund të kishin formë tjetër vetullash.

Sidoqoftë, në vitet 1990, ishte e zakonshme të kishe vetulla shumë të holla, e nëse po pyesni veten se si do të dukeshin yjet sot nëse do t’i ndryshonin, ja disa foto:

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Transformimi i pabesueshëm! 15 të famshmet që ndryshuan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore