Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar (FOTO)

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Në momentin që dikush vendos që të bëjë një transformim në pamjen e vet, qoftë humbje ose shtim në peshë, ndryshim në modelin e flokëve, duhet të përgatitet edhe për reagimin e njerëzve.

“Bright Side” shkruan se “teoria e saj është se modifikimet na bëjnë të përqafojmë ndryshimin, na japin shpresë për të nesërmen dhe na kujtojnë se ka gjithmonë një mënyrë për të rikrijuar veten”.

Për këtë arsye, “Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku njerëzit kanë bërë ndryshme në pamje dhe duken si të tjerë.

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Transformimet drastike që duhet t’i shihni për t’i besuar

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore