Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e ekranit (FOTO)

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Alexis Stone është një artist make-up shumë i njohur në Britaninë e Madhe. Ai ka 880 mijë ndjekës në profilin e “Instagram”-it, ku tregon me shumë krenari aftësitë e tij si grimier.

Artisti i cili ka mësuar vetë që të bëjë makijazh, e transformon vetën në personazhe të ndryshëm të njohur të ekranit.

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Alexis është shndërruar si Angelina Jolie, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Adele, Billie Eilish, Madonna e shumë të tjerë.

Rezultatet janë vërtetë mahnitëse dhe do t’ju lënë pa fjalë. Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme dhe do të kuptoni punën e pabesueshme që Alexis bën.

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Angelina Jolie

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e 

Julia Roberts

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Jennifer Aniston

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Zayn Malik

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

 Miley Cyrus

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Nicki Minaj

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Adele

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Heidi Klum

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Jennifer Lawrence

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Kylie Jenner

Transformime të pabesueshme, djali shndërron veten në yjet e

Billie Eilish

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore