Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

“Superfast”, Ferrari zbulon makinën pa emër, por me motorin më të fuqishëm në historinë e tij

“Superfast”, Ferrari zbulon makinën pa emër, por me

“Ferrari” ka publikuar fotot e makinës së saj të re, që me një motor shumë të fuqishëm, që premton të thyejë rekordet e markës italiane.

Edhe pse e ka prezantuar vizualisht, “Ferrari” nuk ka bërë të ditur emrin e kësaj makine dhe as të dhënat teknike, transmeton CNN.

E vetmja gjë që dihet është se bëhet fjalë për një version të ri të Ferrari 812 Superfast, me motor V12, që do të ofrojë fuqinë më të madhe që ka ekzistuar në një makinë Ferrari.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore