Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Sipas shenjës astrologjike, objekti që duhet të keni patjetër në shtëpi

Sipas shenjës astrologjike, objekti që duhet të keni

Shenjat astrologjike ndikojnë tek karakteri dhe jeta e përditshme prandaj për ta bërë atë sa më të lehtë, ja disa objekte që do ju duhet të keni patjetër.

Dashi. Personat e shenjës së dashët duan të jenë përherë të stërvitur dhe në formë kështu që në shtëpi do ju duhet të mbajnë një thes boksi dhe një palë doreza. Në momente inati ata mund të qetësohen me këtë objekt.

Demi. Koherenca është çelësi për personat e shenjës së demit dhe ata adhurojnë një vakt të mirë në shtëpi. Më të shijshëm se ai nuk mund të ketë në botë kështu që një tenxhere që gatuan shpejt dhe jep shijen me të mirë do jetë objekti i duhur në shtëpi.

Binjakët. Personat e kësaj shenje janë ekspresivë dhe energjikë. Ata duan të mësojnë sa më shumë gjera dhe një bibliotekë e madhe do ishte e përkryer për në shtëpi. Falë saj ata mund të shuajnë çdo kureshtje dhe do marrin informacione plot.

Gaforrja. Personat e kësaj shenje kërkojnë mbi të gjitha qetësi dhe relaks prandaj në shtëpi do ju duhet të kenë patjetër një vaskë/ Edhe kur të jenë të stresuar mjafton të futën brenda saj dhe do ndihen më mirë.

Luani. Personat e kësaj shenje s\duan të jenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe të kenë një jetë festive. Një aparature karaoke do ishte idealja për ta pasur edhe në shtëpi. Në këtë mënyrë do ju dukej vetja si një VIP.

Virgjëresha. Personat e kësaj shenje janë të duruar dhe analitikë. Ata duam të kenë çdo gjë të rregullt prandaj objekti më i mirë për të cilin duhet të investojnë është një raft ose dollap me vende të posaçme p. Organizimi për ta është mbi gjithçka.

Peshorja. Për personat e kësaj shenje, të dashuruar pas bukurisë, duhet një objekt organizues për veshjet, bizhuteritë, këpucët dhe çdo gjë tjetër. Sa më i veçantë aq më të plotësuar do ndihen ata.

Akrepi. Personat e kësaj shenje duan të qëndrojnë në qetësi dhe larg zhurmave prandaj një palë perde të trasha që t’i “izolojnë” do jenë më të domosdoshmet.

Shigjetari. Personat e kësaj shenje janë aventurierë dhe të pavarur. Një sënduk i veçantë antik do jetë objekti që do i bëjë të ndihen shumë mirë. Në të mund të vendosin edhe objekte nga udhëtimet dhe gjërat më të vyera.

Bricjapi. Personat e kësaj shenje janë shumë ambiciozë dhe të dhënë pas punës. Kjo është arsyeja pse edhe në shtëpi ju duhet një tryezë dhe disa objekte zyre.

Ujori. Personat e kësaj shenje kanë një imagjinatë të zhvilluar dhe adhurojnë teknologjinë. Disa bokse apo një blutooth që të lidhet me telefonin janë shumë interesante për t’u pasur në shtëpi.

Peshqit. Duke qenë shenjë uji personave të shenjës së peshqve do ju duhet një akuarium në shtëpi. Duke parë peshqit ata do ndihen më në paqe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore