Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi të verës 2020 (FOTO)

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Të rrudhura, me një shpatull jashtë, me shumë lidhëse, këto janë disa nga tendencat kryesore të veshjeve të femrave për verën e vitit 2020.

E teksa jemi në mesin e sezonit veror dhe kemi ende kohë për të shijuar rrezet e diellit dhe detin, mbase me një aksesor shtesë, bikinit bëhen edhe më tërheqëse. Madje mund të kombinoni edhe maskën mbrojtëse me ngjyrën e bikinit tuaj.

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Gjithashtu bikinit mund të jenë elegante, sportive apo të thjeshta dhe shumë të rehatshme që të ndiheni të qetë teksa shijoni plazhin dhe relaksoheni.

Siç ndodh në shumë sektorë, edhe në atë të rrobave të banjës ka nevojë për të luftuar idenë e ekzistencës së një lloji të vetëm të trupit dhe formës: atë të modeleve profesionale që gjithashtu zvogëlon horizontin tonë, si dhe imagjinatën e përbashkët.

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Edhe nëse keni një trup ashtu siç e kanë modelet, ju mund të shkoni në plazh me kostume që aktualisht janë shumë në modë. Dhe në fakt shumë marka kryesore tashmë kanë nisur duke e drejtuar gamën e tyre në produkte me madhësi gjithëpërfshirëse, të përshtatshme për të gjitha format.

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Si të tërhiqni vëmendjen në plazh, bikinit më trendi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore