Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të Ivanka Trump

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave. E bukur dhe plot stil, e bija e presidentit amerikan surprizon herë pas here me stilin e saj të veshjes.

Mirëpo, mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto “topless” të nënës së tre fëmijëve.

Familja e presidentit Trump është sulmuar së fundmi nga mediat. Disa libra të rinj pritet të dalin së shpejti në treg, ku pretendohet se do të zbulojnë detaje shokuese nga jeta e familjes më të rëndësishme në Amerikë.

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Si kurrë më parë, dalin fotot “topless” të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore