Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Ka një shprehje që thotë: “Kur isha 20 vjeç, më dukej se ata që mbushinin 30 vjeç ishin tashmë të moshuar. Duhet të kem pasur një imagjinatë të mashe”.

Teksa rritemi, gjërat me të vërtetë ndryshojnë. Nuk ka lidhje vetëm me pamjen e jashtme, por edhe me mënyrën se si trajtojmë shëndetin tonë, familjen, paratë dhe gjërat e tjera të jetës.

Çfarë ishte e rëndësishme ë të ’20-at tona, bëhet jo aq me prioritet kur ne mbushim 30 vjeç dhe anasjelltas.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se si njerëzit ndryshojnë me kalimin e viteve:

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

Si duket jeta para dhe pasi të keni mbushur 30 vjeç (FOTO)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore