Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Si do të dukej sot Princeshë Diana nëse do ishte gjallë (Video)

Si do të dukej sot Princeshë Diana nëse do ishte gjallë

Nëse do të ishte gjallë, Princeshë Diana do të ishte sot 59-vjeçe. Edhe pse ajo për fat të keq nuk është më, trashëgimia e saj vazhdon përmes djemve të saj, Princit Ëilliam dhe Harry.

Ndërsa shohim veshjet dhe fotografitë më të bukura të Dianës, ne shpesh pyesim veten se si do të dukej ajo nëse do të ishte akoma gjallë. Nuk ka dyshim që ajo do të ishte po aq e bukur sa e kujtojmë.

Imagjinata mund të shkojë larg, por një artist në YouTube ka përdorur një magji digjitale për të na dhënë një ide më të saktë se si do të dukej Diana sot.

Sigurisht, rrudhat dhe thinjat mund të kishin dalë, por ajo do t’i kishte mbuluar ato, duke ruajtur shkëlqimin e saj të mrekullueshëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore