Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Si arriti shoferi i Mercedes ta kryejë këtë ‘manovër’? Videoja që po çmend rrjetin

Si arriti shoferi i Mercedes ta kryejë këtë

Një skenë interesante, vendndodhja dhe koha e së cilës ngjarje nuk dihen, u postua në profilin e Instagram-it të autoprove.it.

Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për një faqe, e cila rregullisht poston skena të pazakonta nga rrugët nëpër botë.

Dhe siç mund të shihet në videon e shkurtër, makina Mercedes përfundoi mbi një automjet tjetër Golf.

Pyetja që shtrohet është: Si arriti të kryejë këtë manovër, shoferi i Mercedes-it!? Veç kësaj, nuk dihet nëse ndonjë nga shoferët mbeti i lënduar, dhe nëse shoferi ishte brenda makinës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Autoprove.it (@autoprove.it)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore