Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi kanë bërë vetëm një ndryshim në pamje (FOTO)

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Kemi parë shpeshherë yjet e ekranit që bëjnë eksperimente nga më të ndryshmet me pamjen e tyre. Nuk e kanë aspak problem që të ndryshojnë ngjyrën e flokëve apo edhe t’i shkurtojnë.

Por duket se ka edhe nga ata që nuk i pëlqejnë aspak ndryshimet dhe kanë vendosur që t’i qëndrojnë besnik ngjyrës së tyre natyrale.

E keni parë ndonjëherë aktoren e famshme, Nicole Kidman me flokë të zinj? Po Salma Hayek bionde? “Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku ka vendosur që t’u ndryshojë look-un disa prej yjeve tuaj të preferuar dhe rezultatet janë të pabesueshme.

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Rezultatet janë të pabesueshme! Si duken yjet botërore pasi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore