Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)

Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)

Në Egjipt është prodhuar një makinë me të cilën mund të lëvizësh edhe në ujë. 

Makina u dizenjua dhe vu në punë nga 3 bashkëpunëtorë egjiptianë dhe nga sot është zyrtarisht në shitje.

Makina është prodhuar në fabrikat në Egjipt, me të gjitha materialet vendase, ndërsa motori i tyre është prodhuar në Japoni.

Vlera? Ato janë në shitje me çmim nga 19 000-44 800 dollarë.

Deri më tani, janë prodhuar gjithsej 12 makina të këtij lloji, në ngjyra të ndryshme./Gazeta SHQIP

Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)Prodhohet makina që ecën edhe në ujë, ja sa kushton (FOTOT)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore