Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që do kushtojë 450 milionë paund (FOTOT)

'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që

Projektuesit e mjeteve luksoze të lundrimit kanë prezantuar planin për ndërtimin e një mega-jahti 450 milionë paundësh, i cili do t’i përngjajë një peshkaqeni.

Modeli i jahtit 152 m i gjatë dhe 34 m i gjerë është frymëzuar nga grabitqari i oqeaneve dhe do të ketë pendë dhe bisht.

Mjeti lundrues gjithashtu ka dhe një përshtatje me arkitekturën romake në 6 nivelet e tij dhe do të jetë i pajisur me të gjitha komoditet më luksoze.

'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që'Pistë helikopteri dhe pishina', brenda jahtit peshkaqen që

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore