Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20 milionë klikime në 1 muaj (FOTO)

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emisioni më i ri i Top Channel, “Përputhen” po bën namin në kanalin e “Youtube” ku ka arritur afër 20 milionë klikime në pak javë. Nën moderimin e Bora Zemanit dhe opinionistit Arian Konomi, “Përputhen” sjell në fokus njohjen mes vajzave dhe djemve, ashtu siç ndodh në jetën reale.

“Ne nuk po sjellim ëndrrën në "Përputhen", nuk po sjellim përrallë si ato të filmave vizatimorë, ne sjellim dashurinë që shohim në jetën e përditshme. Prandaj edhe personazhet tanë janë kaq të ndryshëm nga njëri-tjetri”, është shprehur Bora Zemani.

Moderatorja ka thënë gjithashtu se ka intriga, debate, xhelozi ashtu siç ndodh në të vërtetë në jetën reale, aty ku jo gjithçka është fushë me lule.

Reality show që sezonin e parë theu tabutë, tashmë është kthyer në fenomen televiziv, duke numëruar miliona klikime në “Youtube”. Ashtu siç kishin premtuar që në fillim, “Përputhen” ka sjellë show, argëtim, sfida, emocione dhe shumë debate.

Emisioni që komentohet shumë nga publiku, i shoqëron ata çdo ditë nga e hëna në të premte në 18:15 për plot 60 minuta.

Ndërkohë që fytyrat e konkurrentëve tashmë janë zbuluar ne do ju tregojmë pak më tepër rreth tyre me fotogalerinë e mëposhtme:

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Tea Trifoni Mosha: 21 vjeç Vendlindja: Lushnje Vendbanimi: Tiranë Pozicioni aktual i punës: Account Menager, Baboon

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Fjorela Peto Mosha: 21 vjeç Vendlindja: Fier Vendbanimi: Tiranë Pozicioni aktual i punës: Recepsioniste

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Ana Lleshi Mosha: 25 vjeç Vendlindja: Sarandë Vendbanimi: Tiranë Pozicioni aktual i punës: E vetëpunësuar

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Ana Lleshi Mosha: 25 vjeç Vendlindja: Sarandë Vendbanimi: Tiranë Pozicioni aktual i punës: E vetëpunësuar

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Mevlan Shaba Mosha: 33 vjeç Vendlindja: Kavajë Vendbanimi: Gjermani Pozicioni aktual i punës: Asistent menager

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emër : Armand Shehi Mosha : 24 vjeç Vendlindja: Tiranë Vendbanim: Tiranë Pozicioni aktual i punës: Menaxher i përgjithshëm (Vicino)

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Emin Kelmendi Mosha: 31 vjeç Vendlindja: Prishtinë Vendbanimi: Ferizaj Pozicioni aktual i punës: Menaxher restoranti

Emisioni “Përputhen” i Bora Zemanit thyen rekord, mbi 20

Emri: Fation Kuqari Mosha :26 vjeç Vendlindja: Fier Vendbanimi: Tirane

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore