Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa de Papel” rikthehet me një sezon të ri

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa

“La Casa De Papel”, është një ndër serialet më të pëlqyera të momentit.  Ai ka pasur një sukses të madh ndërkombëtar falë Netflix.

Ai është një ndër serialet më të pëlqyera të momentit dhe ka patur një sukses të madh ndërkombëtar falë “Netflix”. Është fjala për “La Casa De Papel”, ku fansat po presin me padurim sezonin e pestë.

E teksa ata u shqetësuan se seritë e reja do të vonoheshin për shkak të pandemisë së koronavirusit, duket se kjo nuk është aspak e vërtetë. Fansat kanë marrë lajmin e mirë se shumë shpejt do të vijë edhe sezoni i pestë pasi xhirimet kanë nisur.

Lajmin e ka bërë të ditur “Profesori” Alvaro Morte, i cili ka bërë një postimin në profilin e tij në “Instagram”. Morte ka ndarë me ndjekësit një fotografi të shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve dhe bashkëngjitur me të shkruan: “U riktheva! Profesori u rikthye!”.

Ndërkohë, ende nuk ka një datë zyrtare se kur do të lançohet për publikun, megjithatë pritet të mos vonojë shumë.

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa

Për të gjithë ju që po e prisnit me padurim, “La Casa

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore