Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur (FOTO)

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Mia Kalifa i habit të gjithë kur vendosi të heqë dorë nga pornografia. Mirëpo, edhe më shumë i ka habitur ndjekësit vendimi i saj për të bërë operacion hundën.

Ajo ka zbuluar në rrjetet sociale pamjet e saj të re dhe duket mjaft e kënaqur me punën e bërë nga kirrugu. Nga ana tjetër, një peticion i krijuar nga fansat e Mia Khalifa për të hequr filmat e saj për të rritur nga faqet pornografike, ka arritur pothuajse 1.5 milion nënshkrime.

27-vjeçarja kohët e fundit u bëri thirrje njerëzve që të mos bëhen kurrë pjesë e pornografisë, dhe tha se filmat që ajo bëri para disa vitesh do ta 'përndiqnin derisa të vdiste'.

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

Pasi la filmat për të rritur, Mia Kalifa bën veprimin e papritur

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore