Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturat

Parashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturat

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët dhe me reshje herë pas here.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 02°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 15°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 03°C në 10°C dhe në zonat e ulëta nga 06°C në 12°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe qyteteve kryesore të botës:

Parashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturatParashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturatParashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturatParashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturatParashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturatParashikimi i motit/ Vazhdojnë reshje, por rriten lehtë temperaturat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore