Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nën 0

Parashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nën

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të të kthjellët por që herë pas here do të ketë edhe reshje të izoluara dhe jo me intensitet të lartë.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 05°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 14°C.

Era do të fryjë në drejtim Verio-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2-3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të kthjellët por që herë pas here do të ketë edhe reshje. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 00°C në 06°C dhe në zonat e ulëta nga 04°C në 09°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës:

Parashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nënParashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nënParashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nënParashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nënParashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nënParashikimi i motit/ Ulen temperaturat, në disa zona shkojnë nën

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore