Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja e temperaturave

Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja e

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje në të gjithë territor.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat nuk do të pësojnë ndryshime të mëdha, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm por priten edhe reshje. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -3°C në 08°C dhe në zonat e ulëta nga -2°C në 10°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës:

Parashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja eParashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja eParashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja eParashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja eParashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja eParashikimi i motit/ Shqipëria përfshihet nga reshjet dhe ulja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore