Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale në të gjithë territorin

Parashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale në

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. 

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 09ºC në 13°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 16°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore nga 00°C në 05°C dhe në zonat e ulëta nga 03°C në 07°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore në vend, Kosovë dhe botë:

Parashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale nëParashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale nëParashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale nëParashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale nëParashikimi i motit/ Rriten lehtë temperaturat, reshje lokale në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore