Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe ulje temperaturash

Parashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe ulje

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në pjesën e parë të ditës. Gjatë pasdites vendi do të preket nga vranësira të dendura duke sjellë mot me reshje, të cilat do të vazhdojnë edhe gjatë paradites së të shtunës.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 12ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 13°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 03°C në 09°C dhe në zonat e ulëta nga 05°C në 13°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe qyteteve kryesore të botës:

Parashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe uljeParashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe uljeParashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe uljeParashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe uljeParashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe uljeParashikimi i motit/ Reshje në të gjithë territorin dhe ulje

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore