Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritet përmirësim i motit

Parashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritet

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me reshje në të gjithë territorin. Gjatë pasdites dhe natës vranësirat do t’i lënë vendin kthjellimeve.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -3°C në 04°C, në zonat e ulëta nga 04ºC në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 07°C në 15°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot me reshje. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -1°C në 03°C dhe në zonat e ulëta nga 00°C në 05°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimn e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Parashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritetParashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritetParashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritetParashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritetParashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritetParashikimi i motit/ Dita nis me reshje dhe ulje temperaturash, ja kur pritet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore