Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...

Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në pjesën e parë të ditës. Gjatë pasdites vendi do të preket nga vranësira të dendura duke sjellë mot me reshje, të cilat do të vazhdojnë edhe gjatë ditës së premte.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 18°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 20°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 04°C në 14°C dhe në zonat e ulëta nga 06°C në 16°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe qyteteve kryesore të botës:

Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...Parashikimi i motit/ Dita nis me diell por gjatë pasditet pritet...

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore