Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Parashikimi i Meri Shehut për datën 2 shtator: Na pret një vjeshtë e vështirë

Parashikimi i Meri Shehut për datën 2 shtator: Na pret një

Meri Shehu ka zbuluar se ky fillim Shtatori është hapja e një vjeshte të vështirë para nesh.

“Kete e paralajmeron hene e plote ne Peshk ne graden 10 te shenjes se Peshkut. Ambienti do jete shume i ashper per dhembshurine dhe dashurine.
Nje pushtet i erret dhe i fshehte pengon ndjenjat tona.
Por mire do jete te mos biem ne melankoli. Urani ne Dem do jete per te paren here shume ndihmues ne kete periudhe duke i dhene endrrave tendence realiste apo materializimi”, thotë astrologia.

Dashi
Hene e plote ne Peshk do jete nje enderr e veshtire per ju per tu realizuar pasi rruget e komunikimit do jene te veshtira dhe do ju pengohen ne mjegull totale

Demi
Ju do jeni ne nje faze me te mire te jetes tuaj Nje enderr dhe nje qellim do ju behet realitet pasi jeni lodhur kaq shume sa e njihni edhe me sy mbyllur rrugen pavaresisht pengesave dhe mjegulles

Binjaket
Do kerkoni alternativa te zgjuara per tu pershtatur ne lidhje me punen dhe karrieren pasi ky moment do jete shume i paqarte dhe teper provokues per ecurine tuaj Po keshtu edhe ne jeten personale

Gaforrja
Ceshtjet e nje plani te fshehte apo prapaskene dhe pune do ngaterrohen rrruges dhe do ta ndjeni kushtezimin ne pamundesine te gjeni rrugen e duhur per te shmangur perballjet dhe deshtimin

Luani
Mund te rrezikoni te beheni karte e djegur ne duart e dikujt qe mund tju perdore si te doje shpirterisht dhe ekonomikisht ne kete periudhe

Virgjeresha
Tani me henen e plote ne Peshk perball jush do shikoni te gjitha veshtiresite ne nje bashkepunim apo martese Mjegullnaja do sundoj dhe ne ceshtje karriere e pune

Peshorja
Kujdes ne nje oferte pune dhe ne nje trajtim ne jeten shendetesore Ka shume te paqarta dhe pasiguri per te ardhmen Mundohuni te bashkepunini ne pune qe ane lidhje me jashte apo qe jane prototipeNuk do mungojne romancat ne pune

Akrepi
Hene e plote ne Peshk eshte ne pozicionin me te bukur erotik per ju Keni fatin te njihni nje partner te sigurt dhe nje bashkepuntor te mire dhe te martoheni

Shigjetari
Nje biznes familjar do kete perparesi dhe do ju jap shume benefite te mira Nje fillim i mire pune me kushte te reja Mos u hapni ne bashkepunime te paqarta ligjerisht

Bricjapi
Do jeni kundershtuesit me te medhenj te cdo aspekti apo pozitiviteti qe do shikoni rreth jush Keni manine e kundershtimit dhe mendoni se asgje nuk eshte ne vendin e duhur Shijoni momentin mos beni revolucion

Ujori
Ceshtjet ekonomike do vijne te plota sidomos nese keni nje pozicion pune qe ju ka reklamuar apo e keni filluar se fundmi Do jeni ne krye te listes per te bere hapa te medhenj ne kariere e jete personale

Peshqit
Hene e plote ne shenjen tuaj ne kundershtim me lidhjet e henes ne Binjak e shigjetar ju ekspozon ne nje ceshtje ligjore apo qe ka te beje me karrieren dhe ligjin Perpiquni te jeni te kujdesshem ne levizjet tuaja Ne dashuri mund te keni perparime te mira

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore