Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën (FOTO)

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Fotografët e botës së egër kanë publikuar disa pamje, ku tregojnë betejën e përgjakshme të krokodilit me zebrën.

Imazhet tregojnë qartë si zebra copëtohet nga krokodili, teksa përpiqej të kalonte në lumë. Kafsha e pafat u copëtua brutalisht dhe krokodili shihet teksa shijon prenë e tij.

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Pamjet e dhimbshme/ Krokodili kap në befasi dhe copëton zebrën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore