Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Pamja e çuditshme/ Vorbulla misterioze shfaqet në qiellin e Zelandës së Re, dyshimet për alienët

Pamja e çuditshme/ Vorbulla misterioze shfaqet në qiellin e

Një nga raketat e Eloon Musk krijoi spektakël në qiellin e Zelandës së Re gjatë mbrëmjes së djeshme.

Teksa raketa derdhte karburantin, në qielli ne natës u krijua një spitale e kaltër, e cila i bëri njerëzit të mendonin se ishin dëshmitarë të mbërritjes së alienove në tokë.

Pamja e çuditshme/ Vorbulla misterioze shfaqet në qiellin e

Një prej dëshmitarëve tha se vorbulla dukej si një galaktikë e madhe spirale që lëvizte ngadalë në qiell.

 Spiralja ndriçoi qiellin mbi Nelson, një qytet në majë të ishullit jugor të Zelandës së Re dhe udhëtoi 750 km në jug drejt ishullit Stewart rreth orës 19:30 të së dielës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore