Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

"O zot, o zot ai ika një thikë..."/ Masakër me hanxhar në Londër, banda e armatosur godet një njeri me ngjyrë (Video)

"O zot, o zot ai ika një thikë..."/ Masakër me hanxhar

Dayli Mail ka publikuar një artikull ditën e sotme ku shihet një burrë i cili ndiqet nga një bandë gangsterash të cilët duan ta vrasin. Banda e ndjek viktimën përmes parkut në Londër përpara se ai të rrëshqasë dhe të bjerë në tokë duke i bërë të mundur ta godasin dhe ta shkelmojnë në kokë. 

Në një video të shpërndarë gjerësisht, një grua shpërthente në britma: "Ai u godit me thikë! Ka një thikë, ka një thikë! O zoti im, oh s ***, o Zot o Zot!", përktheu gazeta Shqip.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore