Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 mars 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 mars 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë të dollarit dhe frangës zviceriane. Ndërkohë shënoi rënie euroja dhe paundi britanik. 

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                        Blihet 102.9          Shitet 103.8

Euro:                           Blihet 123.1          Shitet 123.7

Paundi Britanik :       Blihet 142.2          Shitet 143.1

Franga Zviceriane:    Blihet 110.8          Shitet 112

Njihuni me Këmbimin Valutor, 06 mars 2021

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore