Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin rrjetin me FOTOT e tyre

Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin

Nuk na rastis të shohim shpesh një person ‘albin’, pasi kushtet për këtë janë shumë të rralla. Prandaj dhe këto dy motra nga Kazakistani kanë magjepsur njerëzit nga e gjithë bota me pamjen e tyre, të zhveshur nga ngjyrat apo detajet.

Ato kanë lindur në të njëjtën familje, me 12 vjet diferencë dhe kanë të përbashkët gjendjen e tyre ‘albine’.

Tashmë motrat e famshme kanë marrë shumë mbështetje për gjendjen e tyre që më parë konsiderohej e pafat.

Asel e Kamila Kalaganova janë mjaft të kërkuara si modele në vendin e tyre.
Kamila është dy vjeçe kurse motra e saj është 14. Vëllai i tyre Aldiyar është tetë vjeç dhe ka një pamje normale kazake.

Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendinNjihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin  Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendinNjihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin Njihuni me dy motrat më të rralla në planet, po çmendin 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore