Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë të djalit të vogël (FOTO)

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë publikuar një fotografi të papublikuar më parë të djalit të tyre të vogël, Princ Louis.

Imazhi i realizuar nga Kate Middleton në shtëpinë e familjes së Anmer Hall, Norfolk, u publikua në shenjë falënderimi për fansat e familjes mbretërore, të cilët dërguan urime të bukura në ditëlindjen e dytë të Princ Louis në prill.

Fotografia u postua në “Instagram” gjatë fundjavës nga llogaria e fansave mbretëror @katsroyalletters, e cila është me qendër në Gjermani.

“Duka dhe Dukesha e Kembrixhit vlerësojnë mendimin tuaj të këndshëm për Princin Louis me rastin e ditëlindjes së tij të dytë”, shprehen dy 38-vjeçarët në falënderimin për fansat.

Fotografia e tregon 2-vjeçarin të veshur me një këmishë ngjyrë blu, 12 paund nga “Sainsbury”, teksa qesh para kamerës.

Imazhi u realizua në të njëjtën kohë me gjashtë imazhet e tjera që u publikuan ditën e ditëlindjes së Princit Louis.

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Një falenderim për fansat, Kate Middleton publikon foton e rrallë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore