Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet që morën (FOTO)

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Blerjet online tashmë janë kthyer në trend. Njerëzit e kanë më të thjeshtë që të porosisin diçka nga shtëpia, pa shkuar në dyqan.

Duket shumë komode pasi nuk humbet kohë derisa të shkosh te dyqani, por kujdes! Pasi jo gjithmonë shkojnë gjërat ashtu siç ju dëshironi.

Mund të ndodh që produkti që ju vjen në shtëpi nuk ka aspak lidhje me atë që keni parë të reklamuar në internet. E sigurisht që kjo do të ishte mjaft zhgënjyese.

“Bright Side” ka publikuar shpeshherë imazhe që njerëz të ndryshëm kanë hedhur në internet, për të treguar se nuk duhet patur shumë besim te blerjet online. Duhet të mendoni dy herë dhe të siguroheni se nuk do të zhgënjeheni nga produkti që do t’ju vijë në shtëpi.

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Një katastrofë e vërtetë! Vajza u shokuan nga produktet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore