Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

"Ngacmoi seksualisht 13 vjeçaren në ashensor"/ Polici Australian: Ishte thjesht një lojë, nuk i futa duart në... (Video)

"Ngacmoi seksualisht 13 vjeçaren në ashensor"/ Polici

Dayli Mail shkruan se një oficer i policisë Australiane akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 13-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në një ashensor në korrik 2019, ndërsa Glenn Roche, i cili u përpoq të argumentonte nuk ishte ngacmim, por thjeshtë një incident, nuk arriti që ta bindte gjyqtarin dhe kështu që 54-vjeçari është në pritje të dënimit që do t’i jepet në gusht.  

54-vjeçari përdori këtë justifikim, se ishte një lojë, kur u shfaq në gjykatë në Liverpool, New South Wales , këtë javë. Ai kishte  kaluar orët e mëparshme duke ecur nëpër atraksione të ndryshme të Sidneit me gruan e tij dhe familjen e saj. Kjo skenë u kap në fund të kësaj daljeje të përbashkët, kur ishte koha për t’u përshëndetur./Përktheu gazeta Shqip

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore