Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e pabesueshme të shkrepura në mbarë botën

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Çfarë do të thotë udhëtimi për ju? Ndoshta do të thotë një margarita pranë një pishine hoteli në Marbella. Ose duke ngrënë një akullore në shi në Blackpool. Apo duke vizituar vende historike në mbarë botën.

Për fotografët që hynë në konkursin Agora # Travel2020, kuptimi i udhëtimit është pak më... epik.

Kur Agora u kërkoi pjesëmarrësve të paraqisnin fotografi që përmblidhnin se çfarë do të thoshte udhëtimi për ta, u dërguan 13.685 imazhe, me temë që varionte nga shkëmbinjtë kanadezë në ishullin Madeira dhe nga një tempull Bali i mbuluar me mjegull deri në dramën e shkretëtirës së Utah.

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Nga shkëmbinjtë kanadezë te tempujt në Bali, fotot e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore