Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga puna te dashuria, dhjetori do jetë muaj me fat për këto shenja të Horoskopit

Nga puna te dashuria, dhjetori do jetë muaj me fat për këto

Jo vetëm festat, dhjetori duket se do të sjellë edhe shumë fat për të gjitha shenjat.

DEMI

Jo të gjithë Demët kanë qenë të goditur ekonomikisht, por disa po. Dikush ka humbur punën, dikush miqësinë, dikush është mbyllur në vetvete. Në dhjetor do të gjejnë vetveten. Do të kenë mundësi të madhe të gjejnë punë. Dikush ka pasur anën erotike të ndërlikuar. Edhe këto do të sheshoshen.  Ana ekonomike do të jetë shumë më mirë se ç’ka qenë, mbarojnë dhe borxhet. Punë shumë të mira, atje ku ata  e meritojnë apo e kërkojnë.

SHIGJETARI

Jemi në periudhën e Shigjetarit. Ka hapur krahët e fluturon. Duke nisur që nga mosha e adoleshencës deri tek mosha ime, janë shumë të lumtur. Do të kenë hapësira të reja. Miq të rinj, udhëtime. Do të jetë një periudhë shumë e vrullshme e karakterit të Shigjetarit. Kjo e mbush Shigjetarin plot entuziazëm dhe e bën gati për të gjithë vitin. Shigjetarët duhet të përgatiten për surpriza. Personat që kanë lindur në dhjetor të Shigjetarit do të kenë surpriza të bukura ekonomike. Të gjithë kujtojnë se fati është paraja. Nuk është paraja, është qetësia shpirtërore. Më pas të tjerat vijnë vetë.

PESHQIT

Peshqit mund të kenë dhe familjarë të rinj në familje dhe do t’i gëzojë. Do të kenë ecuri të mirë si në punë dhe dashuri. Personat që kanë procese gjyqësore të jenë të kujdesshëm të bëjnë të pamundurën të shtyjnë gjyqin pasi dhjetori nuk është periudha e tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore