Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e famshëm nëse do ishin femra (FOTO)

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Ndonjëherë harrojmë se edhe shembujt më të spikatur të meshkujve, mund të fshehin një zemër shumë të butë dhe të ndjeshme brenda.

Por, falë “FaceApp” dhe filtrit të saj të ndryshimit të gjinisë, tani më në fund mund të shohim një anë femërore të djemve tanë të preferuar, dhe është më shumë sesa thjesht bukuroshe.

Këtë herë, “Bright Side” vendosi që të luajë me disa nga aktorët tuaj të preferuar duke i shndërruar ata në femra. Rezultatet janë kaq mbresëlënëse.

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Nga Leonardo DiCaprio te Vin Diesel, si do të dukeshin aktorët e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore