Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është një kryevepër e zbukuruar me... (FOTO)

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Një shtëpi e cila është e zbukuruar nga dyshemeja deri në tavan me kanaçe birre, është tashmë në treg. Banesa e cila ka dy dhoma gjumi duket shumë e thjeshtë nga jashtë, por nëse i hidhni një shikim nga brenda do të mbetni pa fjalë.

Shtëpia ka tavane dhe mure prej kanaçe birre. Madje kompania Budweiser ka bëtë të ditur se në pronari që blen banesën e lë në gjendjen aktuale që është, atëherë për një vit do të furnizohet falas me birra.

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Shtëpia ndodhet në Florida dhe ka qenë në pronësi të veterani të marinës, Michael Amelotte. Ajo është në shitje me një çmim 100 mijë dollarë.

Ndërkohë vetëm banja nuk është dekoruar “çuditshëm” si dhomat e tjera. “The Sun” shkruan se Michael ka kaluar 16 vite të jetës së tij duke krijuar këtë kryevepër kaq të veçantë.

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Nga jashtë nuk duket asgjë, por brenda kjo shtëpi është

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore