Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga djegia e kalorive tek më pak infeksione/ Shtatë arsye për shëtitje në mot të ftohtë

Nga djegia e kalorive tek më pak infeksione/ Shtatë arsye për

Shpesh dëgjojmë se i ftohti është i mirë për shëndetin tonë.


Shëtitja gjatë ditëve të ftohta sjell një sërë përfitimesh për shëndetin tonë.

Në vjeshtë dhe dimër ajri ka kualitet më të mirë se sa në pranverë dhe verë.

Përveç pastërtisë, ajri në këtë pjesë të vitit është ideal për qëndrim në natyrë, shëtitje të gjata dhe të marrim thellë frymë.

– Më shumë energji

– Gjumë më i mirë

– Djegie të kalorive

– Truri punon më mirë

– Frymëmarrje më e mirë

– Më pak infeksione

– Ndiheni më mirë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore