Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nga çipi më i shpejtë tek kamera/ Apple prezanton iPhone 13, Pro Max më i shtrenjti në histori

Nga çipi më i shpejtë tek kamera/ Apple prezanton iPhone 13,

Gjigandi i teknologjisë Apple ka prezantuar ditën e martë 4 modelet e reja të iPhone-ve, njëri prej të cilëve është më i shtrenjti që ka dalë ndonjëherë.

Në shfaqjen e përvitshme, ku prezantohen për publikun krijimet e reja u zbuluan dhe dhe dy lloje të reja iPads dhe Apple Watch.

Vëmendja kryesore ishte tek iPhone 13, i cili është i pajisur me çipin më të shpejtë, internet 5G si dhe një kamera për dritë të ulët që të lejon “të shohësh në errësirë”.

Memoria standard e iPhone 13 është dyfishuar dhe fillon nga 128 GB, në mënyrë që të bësh sa më shumë foto.

Kamera e re me kënd të gjerë dhe funksioni i videos duhet të jenë veçanërisht mbresëlënëse. iPhone 13 duhet të jetë në gjendje të njohë plotësisht automatikisht se cila pjesë e një videoje duhet të jetë në fokus.

Ndërkohë iPhone 13 Pro Max ka një opsion me memorie 1TB që e bën atë modelin më të shtrenjtë në histori me rreth 1800 euro.

Ndërsa çmimet për modelet standarde të iPhone 13 mbetet të pandryshuar 930 euro dhe 820 euro për iPhone 13 Mini.

Risi këtë vit për iPhone 13 është dhe ngjyra rozë.

Nga çipi më i shpejtë tek kamera/ Apple prezanton iPhone 13,

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore