Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide mahnitëse se si të ndryshoni dizajnin e shtëpisë (FOTO)

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Steve Jobs njëherë tha: “Shumë njerëz gabojnë kur mendojnë se dizajni është ashtu si duket. Nuk është ashtu si duket apo si ndihet. Dizajni është si funksionon”.

Shumë njerëz dëshirojnë që të kthejnë shtëpitë e tyre në vende unike që do të sjellin gëzim në zemrat e tyre dhe do të jenë gjithashtu edhe të këndshme për syrin.

Lista e mëposhtme është një përmbledhje e ideve të dizajnit që kombinojnë të dyja: një pamje mahnitëse dhe një qasje praktike.

“Bright Side” ka përmbledhur disa ide të pazakonta të dizajnit dhe ju mund të frymëzoheni që të bëni ndryshme mahnitëse dhe të veçanta në shtëpitë tuaja.

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Nëse doni të lini pa fjalë të ftuarit, disa ide

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore