Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nëse arritët të shihni gruan në këtë foto, intelegjenca juaj është mbi mesataren

Nëse arritët të shihni gruan në këtë foto,

Ata që arrijnë ta zgjidhin këtë enigmë ka mundësi të kenë inteligjencë mbi mesataren.

Artisti gjerman Jorg Dusterwald, një nga piktorët më të mirë bashkëkohorë, perfeksionoi artin e fshehjes në trupin e manekines, e cila dukej mahnitese nen ngjyrat e vendosura ne trup.

Fotoja fsheh një grua, trupi i së cilës ishte maskuar në mënyrë perfekte nga artisti për t’u përshtatur në sfond.

Kjo enigmë shkaktoi shumë vëmendje dhe tani më në fund po jua zbulojmë zgjidhjen.

Ju mund të shihni trupin e vajzës në fund të pemës, ndërsa këmbët e saj në gjethe.

A e vute re, tashme?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore