Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan ngjyrën e flokëve (FOTO)

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Disa personazhe të njohur të ekranit pëlqejnë shumë që të eksperimentojnë me gjatësinë apo edhe me ngjyrën e flokëve. Por ka edhe nga ata që i qëndrojnë besnik një modeli flokësh dhe nuk bëjnë ndryshime.

Shumë shpesh ne as që e dimë ngjyrën origjinale të flokëve të disa yjeve, por nga ana tjetër as nuk mund ta imagjinojmë se si mund të duken disa të famshëm nëse ndryshojnë ngjyrën e flokët të vërtetë.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku ka bërë të mundur ndryshimin e ngjyrës së flokut të disa yjeve që nuk kanë bërë ndonjëherë ndryshime. Rezultatet janë të mahnitshme!

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Ndryshuan plotësisht! Ja si duken personazhet e famshëm pasi ndryshuan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore