Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ndodh në Shqipëri/ Lopën e ngordhur e hedhin në plazhin e Sarandës (FOTO)

Ndodh në Shqipëri/ Lopën e ngordhur e hedhin në plazhin e

Kjo pamje aspak e zakontë vjen nga plazhi i Sarandës, duke i lënë të gjithë të çuditur.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë krijesë të veçantë të detit, por për një lopë të ngordhur që pluskon mbi ujë.

Në ujërat e plazhit të Krorëzit, është konstatuar një lopë e ngordhur e lënë në mëshirë të fatit.

Ndonëse lë shumë për të dëshiruar dhe prish imazhin e sezonit turistik, asnjë institucion nuk ka bërë asnjë reagim dhe as kanë tentuar që të heqin lopën e ngordhur nga uji për të mos përhapur me tej mikrobe tek pushuesit që kanë zgjedhur plazhin e Krorëzit në Sarandë. Ndodh në Shqipëri/ Lopën e ngordhur e hedhin në plazhin e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore