Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Mot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimi i motit

Mot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimi

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 11°C në 19°C, në zonat e ulëta nga 16ºC në 27°C dhe në zonat bregdetare nga 19°C në 28°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 10°C në 20°C dhe në zonat e ulëta nga 12°C në 24°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Mot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimiMot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimiMot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimiMot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimiMot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimiMot me diell dhe rritje e ndjeshme temperaturash, ky është parashikimi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore