Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet me maskat (FOTO)

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Prej disa muajsh vendi jonë dhe jo vetëm po kalon një situatë jo të zakonshme për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Pas disa muajsh që vendi qëndroi në karantinë, tani i është rikthyer një normaliteti të ri. Tani secili nga ne duhet që të respektojë masat që janë marrë nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Një nga masat e rrepta që duhet respektuar është vendosja e maskave, e cila duhet të mbahet në ambientet e mbyllura. Disa i respektojnë këto masa, disa jo, por duket se deputetët që janë gjithmonë në sytë e publikut janë të “detyruar” ta mbajnë.

Një ndër deputetet që vendos maskën është ajo e Partisë Socialiste në Fier, Antoneta Dhima. Ajo jo vetëm se vendos maskë, por e kombinon atë edhe me fustanet e saj.

Në disa shkrepje Dhima shfaqet teksa mban veshur fustanin dhe maskën identike me copën e fustanit.

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Modë në kohë pandemie/ Deputetja e PS-së kombinon fustanet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore