Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Miliona klikime në Yotube, “Përputhen” gozhdon audiencën përpara ekranit

Miliona klikime në Yotube, “Përputhen” gozhdon

Reality show “Përputhen” në ekranin e Top Channel ka bërë namin në Youtube duke arritur 10 milionë klikime në 10 puntatat e para të tij.

Me prezantuesen e njohur Bora Zemani si dhe opinionistin Arjan Konomi, “Përputhen” tashmë është kthyer në një nga programet më të ndjekura në televizionet shqiptare. Kjo dyshe dhe performanca e të rinjve, i ka sjellë suksesin e madh emisionit “Përputhen”.

Ky është një format ku të rinjtë marrin pjesë në këtë emision për njohje mes njëri-tjetrit, ku në shumë raste përfundojnë në love story.

Miliona klikime në Yotube, “Përputhen” gozhdon

Nga e hëna në të premte, “Përputhen” ka gjithë vëmendjen e shikuesve, sidomos të rinjve të cilët gozhdohen para ekranit për të mos humbur asnjë puntatë të saj. Moderatorja e njohur Bora Zemani dhe opionisti, Arjan Konomi, kishin premtuar më herët se emisioni do të kishte shumë sukses dhe ashtu ndodhi.

Ndërkohë nëse ndonjë puntatë nuk arrini që ta shikoni në televizion për shkak të angazhimeve të tjera, atëherë pa problem se e gjeni edhe në kanalin e “Yotube”, ku po bën namin.

“Përputhen” ka arritur mbi 10 milionë klikime me puntatat e para, shifra këto që priten që të rriten çdo ditë. Ky reality show sjell në fokus histori të vërteta të njohjeve mes djemve dhe vajzave, pa filtra, ashtu siç ndodhin në jetën reale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore