Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19 milionë dollarë

Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19

Ndërkohë që të varfrit luftojnë për sigurimin e ushqimit, të pasurit bëjnë blerje të çmendura.

Dhe çmenduria më e fundit vjen nga SHBA ku një monedhë me vlerë 20 dollarë u shit për 18.9 milionë dollarë.

Monedha jashtëzakonisht e rrallë e vitit 1933 tani është monedha më e vlefshme që është shfaqur ndonjëherë në ankand.

Monedha “Double Eagle”, shfaq një shqiponjë në fluturim në njërën anë dhe një grua që simbolizon lirinë në anën tjetër.

Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19Çmenduri, monedha me vlerë 20 dollarë shitet për afro 19

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore