Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

“Çmendet” çifti/ Burri dhe gruaja dalin rrugëve të qytetit me biçikletë pa rroba

“Çmendet” çifti/ Burri dhe gruaja dalin rrugëve

Britani e Madhe festoi këtë fundjavë “Jubilenë platine”, që shënjonte mbretërimin 70-vjeçar të mbretëreshës Elizabet në vend.

Përveç paradës së ushtrisë, apo dhe të familjes mbretërore, një tjetër ‘paradë’ ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Një çift i ‘çmendur’ është kapur teksa ngiste biçikletën tërësisht nudo. Burri dhe gruaja kishin hipur të dy në biçikletë komplet të zhveshur dhe shëtisnin bulevardin e sheshit qendror të Londrës, teksa qytetarët e tjerë i shihnin të habitur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore