Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e dhëndrit e nuses që do ju lënë pa fjalë (FOTO)

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Kush e di sekretin e formulës për një martesë të gjatë dhe të lumtur? Një çift nga Nebraska me siguri e di shumë mirë.

Kjo për faktin se kanë festuar 60-vjetorin që janë martuar. Madje 88-vjeçari Marvin Stone është veshur me kostum si dhëndër dhe gruaja e tij 81-vjeçare, Lucille Stone me fustanin e bardhë të nusërisë.

Për të festuar ditën e tyre të madhe kanë realizuar edhe një set fotografik shumë romantik dhe të ëmbël. Ishte fotografia Katie Autry, ajo që shkrepi imazhet e rralla të çiftit dhe që më pas i publikoi në profilin e saj në “Instagram”.

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Mbi 80 vjeç e festojnë 60-vjetorin e martesës, fotot e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore