Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga planeti ynë (FOTO)

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira, kanione ngjyrë portokalli dhe kuaj që vrapojnë të lirë nën një ujëvarë, janë disa nga fotografitë më të bukura që konkurrojnë në konkursin prestigjioz të Çmimeve Ndërkombëtare të Fotografisë.

Fotografë nga e gjithë bota kanë dërguar punët e tyre të jashtëzakonshme, ku përveç natyrës, botës së kafshëve këtë vit nuk mund të mungonte tema e pandemisë së koronavirusit dhe izolimit të pjesës më të madhe të botës.

Shikoni galerinë e mëposhtme për të parë të gjithë fotot pjesëmarrëse në konkurs.

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Liqene të ngrira dhe kanione ngjyrë portokalli, imazhet e rralla nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore